Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Marianów – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

405 000 zł1 620 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam bezpośrednio działkę w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Ciekawy kształt. Ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako działka budowlana, sąsiadująca.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 700 m² 352,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1700 m2 w bliskiej odległości od Kampinoskiego Parku Narodowego (160 metrów). Rezydencjalny charakter okolicy, który nieustannie zyskuje na wartości! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z ceną do negocjacji - we wsi Marianów opodal zwartego kompleksu lasów Puszczy Kampinoskiej, doskonale skomunikowana w centrum Gminy. Wyposażenie w media to prąd+woda.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł1 200 m² 114,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Marianów, gmina Wodzierady Cisza, natura i idealne miejsce na Twój dom Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2617 m , położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

452 700 zł1 509 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, zapoznaj się z naszą ofertą. Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1509 m2, położoną w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł8 815 m² 79,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka przy asfalcie doskonała na inwestycję. Jeżeli szukasz dużej działki inwestycyjnej lub na budowę- ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli szukasz działki z bezpośrednim dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł1 000 m² 348 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce blisko natury działka przy Kampinoskim Parku Narodowym. Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, zapach lasu i cisza, której nie zakłóca miejski zgiełk.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł1 510 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to przepięknie usytuowana działka budowlana o powierzchni 1510 m2, w cichej i spokojnej okolicy, 25 km o granic Warszawy. Działka o idealnych wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł3 060 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powiat wołomin, marianów, gmina dąbrówka. Do sprzedania grunt o pow. 3060 m2 w 4 linii zabudowy od drogi głównej asfaltowej. Dojazd drogą wewnętrzną gruntową. Po sąsiedzku ładne nowe.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 007 m² 347,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1007 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Grądach, gmina Leszno. Przybliżone wymiary 31mx31m.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 500 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z wyjątkowo pięknie położonych działek budowlanych we wsi Marianów. Zacisznie a wręcz kameralnie czujemy się po wejściu na ogrodzony już teren tego niewielkiego kompleksu działek.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł3 000 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania urocza działka położona w miejscowości Marianów w gminie Leszno na granicy z Puszczą Kampinoską. Powierzchnia nieruchomości 3000mkw wymiary 50x60, media: woda miejska przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

415 000 zł950 m² 436,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 950 m2 (ok. 27m x 35m) z dostępem do drogi publicznej zlokalizowana w Grądach, gmina Leszno (przy granicy z Marianowem). Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +1 km

350 000 zł1 007 m² 347,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w wyjątkowej lokalizacji, blisko Kampinoskiego Parku Narodowego. v Działka blisko natury, grądy, gmina Leszno. v Powierzchnia działki 1007m , pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +1 km

250 000 zł1 010 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1000m2. Wymiary działki: 28,5m x 35,5m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +1 km

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1000m2. Wymiary działki: 28m x 35m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +1 km

298 000 zł1 063 m² 280,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1063m2. Wymiary działki: 32m x 35m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +1 km

228 000 zł1 785 m² 127,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najtańsza budowlana w tym rejonie otuliny Puszczy Kampinoskie j. W zakątku wsi Grądy na terenie podwarszawskiego Leszna. Wymiary, usytuowanie i położenie tej nieruchomości to jej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +1 km

282 000 zł1 350 m² 208,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1350 m - Powązki, gmina Leszno Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1350 m , zlokalizowana w miejscowości Powązki w Gminie Leszno. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +2 km

496 190 zł1 711 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż klimatyczna działka blisko Kampinoskiego Parku Narodowego Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 1711 m2 (54mx31.7m), położoną w cichej, urokliwej oraz zielonej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +2 km

375 004 zł1 475 m² 254,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchniach: 83/1, 83/2, 83/3 2026 m2 83/4, 83/5, 84/5 - 1500 m2 84/2, 84/3 - 2288 m2 84/6- 1475 m2 Ceny działek: 83/1, 83/2,   zł 83/4, 83/5,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +2 km

750 000 zł2 730 m² 274,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz stworzyć swój wymarzony dom w otoczeniu natury, w ciszy, z pięknym ogrodem, a jednocześnie z bliskim dostępem do infrastruktury. To.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +2 km

455 000 zł1 493 m² 304,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga.Mamy w tej okolicy kilkanaście działek niepublikowanych w internecie.Zadzwoń po informacje. Dwie działki pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą blisko Puszczy Kampinoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +2 km

500 000 zł1 835 m² 272,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną w sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej Wyobraź sobie poranki, kiedy zamiast miejskiego hałasu słyszysz śpiew ptaków, a powietrze pachnie lasem. Właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +2 km

325 000 zł3 029 m² 107,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w pierwszej linii zabudowy od drogi asfaltowej w której są media - woda, prąd, linia telefoniczna Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marianów +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Marianów

Marianów,mazowieckie

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka budowalna o powierzchni 1500m2, w kształcie prostokąta w malowniczej i otoczonej lasami i łąkami miejscowości Marianów. Skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Marianów,mazowieckie

280 000 zł1 007 m² 297,91 zł/m²

 

 

 

Marianów,mazowieckie

130 000 zł1 232 m² 105,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową i letniskową. Ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego. Po sąsiedzku domy zamieszkane całorocznie. Media gaz, prąd w drodze. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marianów

Marianów,mazowieckie

320 000 zł1 003 m² 319,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana pod planem mpzp 1003 M2 pod zabudowę jednorodzinna i/lub bliźniaczą Na pograniczu Grądy/ Marianów -woda miejska - przy działce -gaz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Marianów

Marianów,mazowieckie

700 000 zł30 000 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż: idealne miejsce na rekreację, edukację jazdy oraz rozwój działalności gospodarczej Oferujmy unikalną działkę o powierzchni 3 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Marianów

Marianów,mazowieckie

450 000 zł1 624 m² 277,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana, ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako działka budowlana, sąsiadująca z planowaną drogą gminną bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Marianów

Marianów,mazowieckie

119 000 zł1 200 m² 99,17 zł/m²

 

 

 

Marianów,mazowieckie

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m w Marianowie - idealna lokalizacja pod Twój wymarzony dom! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Marianów

Marianów,mazowieckie

119 000 zł1 200 m² 99,17 zł/m²

 

 

 

Marianów,mazowieckie

115 000 zł1 200 m² 95,83 zł/m²

 

 

 

Marianów,mazowieckie

119 000 zł1 200 m² 99,17 zł/m²

 

 

 

Marianów,mazowieckie

460 000 zł3 000 m² 153,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja : województwo mazowieckie gmina Dąbrówka, miejscowość Marianów Do sprzedaży działka niezabudowana o powierzchni ok 3000 m2 położona w pięknej okolicy Marianów gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marianów

Marianów,mazowieckie

129 000 zł1 200 m² 104,17 zł/m²

 

 

 

Marianów,mazowieckie

336 000 zł1 200 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z radością przedstawiam działkę w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Oczywistym faktem jest, że w tym rejonie działki wyprzedają się prężnie więc warto zainteresować się tą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij